Eşya Depolama

Pendik Evden Eve Nakliyat - Kurtköy Evden Eve Nakliyat

Eşya Depolama

Pendik Evden Eve Nakliyat, firma ve müşterilerin bir arada bulunduğu modern bir taşımacılık platformudur. 

‘Sizin için değerli olan her şey bizim için de değerlidir.’ anlayışı içerisinde firmamız ile iletişime geçip evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı, asansörlü nakliyat, şehirlerarası nakliyat, banka taşımacılığı ve eşya depolama işlemleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kendi evimizi,eşyamızı,ofisimizi,fuarımızı ve kıymetli özel eşyalarımızı taşıyoruz..

Bir yerden herhangi bir yere taşınırken bazen olumsuzluklarla karşılaşabiliriz. Nitekim eşya depolama işlemlerinizde belirli bir süreliğine eşyalarınızı muhafaza etmek durumunda kalabilirsiniz.

Eşya depolama işlemlerinizde Pendik Evden Eve Nakliyat avantajlarından mutlaka faydalanın. Oluşturduğumuz platformda eşya depolama hizmetini yaptığını beyan eden firmamız belirli bir alanda sahip olduğu depoda eşyalarınızı korumaya yardımcı olmaktadır.

Sadece size özel olarak belirlenen alanda yine sadece sizin eşyanız bulunacaktır. İstediğiniz herhangi bir zaman diliminde bir tarih belirleyip o gün içerisinde eşyalarınız aynı şekilde sizlere ulaştırılacaktır.

Tüm riskleri önceden belirleyerek eşyalarınızın diğer eşyalarla karışmaması için eşya depolama tesislerinde minimum 30 metrekarelik alandan başlayan küçük bölmeler mevcuttur.

Gerekli önlemi alan firmamız eşyanızın muhafazası için gerekli teçhizatları temin ederek özel paketleme işlemi yapar. Böylece eşyalarınız koruma altına alınır.

Pendik Evden Eve Nakliyat, geniş bir hizmet yelpazesine sahip bir platformdur. Eşya depolama işlemleriniz için önceden firmalarla iletişime geçip eşyanızın koruma altına alınacağı depoları ziyaret edebilirsiniz.

Herhangi bir endişeye kapılmadan eşyalarınızı firmamıza teslim edebilirsiniz.

Tüm süreçlerde olduğu gibi eşya depolama işlemlerinizde de sigortalı eşya taşımacılığı kapsamında değerlendirilmektedir.

Firmamız iş sözleşmesinde müşterilerin eşyalarını korumakla mükelleftir. Sözleşme kapsamında eşyalar yazılı bir beyan ile teslim alınır ve bu yazılı beyan her iki tarafta da bulunur

Tags: , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir