Evden Eve Nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat - Kurtköy Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat, müşteri potansiyelinin en iyi ve en üst seviyede kaliteli bir hizmet sağlamak için kuruldu.

Siz değerli müşterilerimiz için bu hizmetin çok profesyonel bir şekilde yapılmasını kuruluşumuzun bir vizyonu haline getirdik.

Şüphesiz evden eve nakliyat hizmeti stresli bir süreçtir.

Büyük bir titizlikle koruduğunuz eşyalarınız için endişeye kapılmayın.

Mobilyalarınız, beyaz eşyanız, kırılabilir eşyalarınız kısaca ev içerisinde bulunan tüm eşyalarınızın hızlıca vakit kaybetmeden hazırlanması, herhangi bir hasar oluşmadan paketlenmesi ve yeni adresinize aktarılması son derece önemli ve hassas bir süreçtir.

İstanbul merkez olmak üzere tüm Türkiye genelinde evden eve nakliyat hizmetini bulunduğunuz noktaya kadar getirterek emin ellerde olduğunuzu hissettirmek için 7/24 uzman ekibimizle yanınızdayız.

Müşteri odaklı çalışmalarımızın sonucunda Türkiye geneli evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliyat, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı, asansörlü nakliyat, banka taşımacılığı olmak üzere gün geçtikçe geniş bir aile olacağımıza inancımız tamdır.

Pendik Evden Eve Nakliyat olarak sizlere en iyi ve güvenilir hizmeti vermek için tüm süreçlerde yanınızda olacağız.

Bizler en iyi evden eve nakliyat sürecini yürüttüğümüz için mutlu olurken sizler de endişeye kapılmadan kaliteli bir hizmet aldığınız için yeni adresinize mutlulukla taşınmış olacaksınız.

Oluşturduğumuz hizmetlerimiz kategorisinde yer alan evden eve nakliyat işlemleriniz için talep oluşturduğunuz andan itibaren firmamız talep doğrultusunda sizlere teklifini yapacaktır.

Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Evden eve nakliyat için talep oluşturduktan sonra mutlaka ücretsiz keşif hizmeti sağlıyoruz.

Pendik Evden eve nakliyat, bulunduğunuz konumu inceler ve taşımacılıkta olası riskleri ortadan kaldırmak için sizlere kaliteli bir hizmet sağlamaktadır.

Mobilya, beyaz eşya, kırılabilir eşyalarınız, özenle paketlenir.

Sökülen eşyalarınız büyük bir hassasiyetle ve sorumlulukla araca yüklenir ve yeni adresinizde montajı yapılır.

Taşınma işlemi başlamadan önce anlaştığınız firmamız mutlaka eşyalarınızı sigortalı eşya taşımacılığı kapsamında taşıyacağını beyan eder ve bu beyan sözleşmede mutlaka yer alır.

Nakliyat Sigortası Nedir?

Ekspertiz eşliğinde hâlihazırda evinizde bulunan eşyaların incelenip değer biçilmesidir. Özellikle bu konu müşterilerin mağdur olmaması için son derece önemlidir.

Firmaların trafik sigortası, taşımacılık sigortası değildir. Özellikle müşterilerin eşyalarının muhafazası için araç sigortası ile nakliyat sigortası karıştırılmamalıdır.

Sözleşmede beyan edilen tüm maddeler tek tek okunmalıdır.

Gerek yüklenici firma gerek müşteriler sözleşme kapsamında hareket etmelidir.

Aksi durumda mağduriyetlerin yaşanmaması için sözleşmeye tarafların rızası doğrultusunda ilgili maddeler eklenerek nakliyat sigortası güvence altına alınmalıdır.

Tags: , , , , , , , , , ,

2 cevap

  1. Kurtköy ün en iyi nakliyat firması

  2. Derya Akça dedi ki:

    Kurtköy evden eve nakliyat ekibine özverili çalışmalarından ötürü çok teşekkür ederim 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir