Kurtköy’ü Tanıyalım

Pendik Evden Eve Nakliyat - Kurtköy Evden Eve Nakliyat

Kurtköy’ü Tanıyalım.

28 bin nüfus ile yaşayan şehir Pendik’in en kalabalık 9. Mahallesi olan Kurtköy Mahallesi,  1 milyon 856 bin m2 alana sahiptir. Sanayi ve Çamlık Mahalleleri arasında konumlanan Kurtköy Mahallesi, önemli sosyal yaşam alanlarına sahip gelişmiş bir mahalledir. Kurtköy Mahallesi, sosyal faaliyetlerin, sağlık hizmetlerinin, modern yaşam alanlarının, eğitim ve cazibe merkezlerinin(avm) bir arada bulunduğu yüksek yaşam standartlarının üzerinde bir yerleşim alanıdır.

Pendik Kurtköy Evden Eve Nakliyat; Pendik merkez olmak üzere tüm ilçelerde; evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı, asansörlü nakliyat, şehirler arası nakliyat, eşya depolama, villa taşımacılığı, piyano taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı hizmeti olmak üzere sizlere geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

Kurtköy Evden Eve Nakliyat, bireylerin son derece stres altında bulunduğu bir süreçtir. Firmamız bu stresli süreçleri profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile sizlere sigortalı eşya taşımacılığı kapsamında gerçekleştirmektedir. Evden Eve Nakliyat talebiniz üzerine firmamız bünyesinde yer alan expertiz uzmanlarımız ücretsiz keşif hizmeti sunmaktadır. Expertiz işlemlerinden sonra taşınma sözleşmesi oluşturularak eşyalarınız sigortalı eşya taşımacılığı kapsamında sigortalanmaktadır. Profesyonel ekibimiz özel taşıma ekipmanları ile eşyalarınızı paketleyip taşınma sürecini hızlandırarak sizlere keyifli bir taşıma süreci sağlamaktadır.

Yenişehir’i Tanıyalım.

54 bin 172 nüfusla Pendik’in en kalabalık 2.Mahallesi olan Yenişehir Mahallesi, 6 milyon 652 bin m2 alanıyla Pendik ilçesinin 7.büyük mahallesi konumundadır. Büyük otel, alışveriş, iş merkezi ve firmaları bünyesinde bulunduran Yenişehir Mahallesi, toplu konut alanları ile Pendik’in hem alt yapı hem de üst yapı bakımından Çamlık ve Kurtköy mahallerinden sonra en düzenli yerleşim alanlarından biri olarak sayılmaktadır. Yenişehir Mahallesi; sosyal faaliyetlerin, sağlık hizmetlerinin, modern yaşam alanlarının, eğitim ve cazibe merkezlerinin(avm) bir arada bulunduğu yüksek yaşam standartlarının üzerinde bir yerleşim alanıdır. Pendik evden eve nakliyat; ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı, banka taşımacılığı, şehirler arası nakliyat, evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, villa taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, piyano taşımacılığı hizmetlerini sigortalı eşya taşımacılığı kapsamında gerçekleştirmektedir.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir cevap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir