Kurumsal

Pendik Evden Eve Nakliyat - Kurtköy Evden Eve Nakliyat

Pendik Kurtköy Evden Eve Nakliyat

Pendik Kurtköy evden eve nakliyatçı, 1985’den beri İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası başta olmak üzere tüm ilçelerde; evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı, banka taşımacılığı, eşya depolama, asansörlü nakliyat, parça eşya taşımacılığı hizmeti vermektedir. Pendik Kurtköy evden eve nakliyatçı, tüm taşınma işlemlerinizi sigortalı eşya taşımacılığı kapsamında yapmaktadır. Pendik Kurtköy evden eve nakliyatçı geçmişten günümüze uzman personeli ile sektörde lider konumdadır.

Pendik Kurtköy evden eve nakliyatçı;  profesyonel ve güvenilir bir taşımacılık şirketi olmak için her zaman kaliteli iş ve müşteri memnuniyetine önem vermiştir.

Misyonumuz

Misyon; kişinin, örgütün, kurumun bir var olma amacıdır. Bu amaca sımsıkı bağlı kalarak misyonumuz, Pendik Kurtköy Evden Eve Nakliyatçı olarak sektördeki tüm ihtiyaçları karşılayarak insanlara nakliye hizmetlerini en iyi şekilde sunmaktır. Geniş araç filomuz ve profesyonel ekibimiz ile nakliye sektöründe en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Vizyonumuz

Yurt içi ve yurt dışında tüm taşınma işlemlerinde sektörde aranan ilk isim olmayı amaçlayan firmamız sizlere kurumsal bir hizmet sunmaktadır. En temel vizyonumuz evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı, banka taşımacılığı, asansörlü nakliyat, eşya depolama başta olmak üzere tüm taşınma işlemlerinde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.